Kim jesteśmy?

TSL BRACIA to rodzinna firma spedycyjna ze 100% polskim kapitałem, obecna na rynku od 2015.
Założycielami i jedynymi udziałowcami są bracia Przemysław i Szymon Formella. 

Dziś „TSL BRACIA” to flota 54 ciągników, samochodów ciężarowych i dostawczych oraz zróżnicowany park naczep (standard, mega, pod kontenery i niskopodwoziowe) i przyczep do tandemów pracujących na trasach krajowych i międzynarodowych.

Konsekwentnie inwestujemy w jakość świadczonych usług, modernizując naszą flotę. Lata 2020-2022 to 25 fabrycznie nowych pojazdów.

Wszystkie z naszych pojazdów spełniają normę EURO 6 lub EURO 5.
Wszystkie objęte są też systemem kontroli GPS/GSM.

M

Nasza Misja

Budowanie partnerskich relacji biznesowych z Klientami w oparciu o wzajemny szacunek, zaufanie i wiarygodność.
W

Wartości

Działamy w zgodzie z zasadami należytej staranności, uczciwej konkurencji i szacunku dla dobrych obyczajów. Dążenie do 100% terminowości oraz dbałość o pełne bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków, to wyraz naszej troski o maksymalny poziom satysfakcji naszych Klientów.

Dlaczego my?

Kompletne rozwiązania

Nasze usługi są znane w całej Europie jako jedne z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych. Zapewniamy kompletne rozwiązania transportowe, szanując oraz dbając o czas i zadowolenie naszych Klientów.

24 Godzinny Nadzór

Wszystkie z naszych 54 pojazdów, objęte są systemem kontroli GPS/GSM. Dzięki temu, jesteśmy w stanie całodobowo reagować na wszelkie niedogodności i monitorować postępy danego transportu.

System Tras Transportowych

Stworzyliśmy inteligentny system tras przejazdowych, aby zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo powierzonych ładunków oraz najkorzystniejsze terminy dostaw i kosztów transportów.

Bezpieczeństwo Ładunku

Podstawową zasadą naszych usług jest bezpieczeństwo transportu oraz transportowanego ładunku. Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie, aby nasi Klienci mogli czuć się bezpiecznie podczas całego procesu naszej usługi.

Czas Realizacji

Dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam ładunki dotarły do punktu docelowego w wyznaczonym terminie. To jedna z trzech głównych dewiz, które przyświecają naszemu systemowi pracy.