Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Luksemburg, Włochy, Austria, Hiszpania, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Czechy, Szwajcaria, Słowenia i Chorwacja.

W swojej flocie posiadamy:
Busy 11 palet + winda, solówki od 18 do 24 palet + winda, naczepy, zestawy przestrzenne, niskopodwoziowe, platformy.

W TSL Bracia pomagamy przedsiębiorcom w dopełnianiu formalności celnych i administracyjnych. Eksportujesz lub Importujesz towary? Możesz liczyć na nasze wsparcie.

Koszt transportu uzależniony jest od wielu zmiennych, takich jak rodzaj i gabaryty ładunku, trasa którą ładunek ma pokonać, rodzaj zaangażowanego sprzętu itp. Skorzystaj z formularza wyceny, aby poznać koszt transportu.

Formularz wyceny

Tak. Pojazdy HDS mają szerokie zastosowanie przy pracach średniej skali w zakresie budownictwa, rolnictwa lub w pracach leśnych – transportują związane z nimi ciężkie materiały. Najczęściej jednak wykorzystywane są podczas transportu materiałów budowlanych na plac budowy. Hydrauliczny dźwig samochodowy jest w stanie przywieźć do 16 ton ładunku (np. cegieł) i samodzielnie go rozładować.

Innym, równie często spotykanym zastosowaniem pojazdów HDS jest transport kontenerów. Za ich pomocą można przewozić nawet kontenery morskie o długości do 40 stóp. Pojazdy tego typu znajdują też zastosowanie w transporcie specjalistycznym, czyli ponadgabarytowym. Dotyczy to przewożenia dużych, niepodzielnych ładunków, np. maszyn lub pojazdów rozlicznych. Dodatkowo HDS może pełnić stacjonarne usługi dźwigowe o wysięgu do 25 m – np. na placu budowy.

Tak, posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia.

Tak, posiadamy dwa magazyny wysokiego składowania typu A, w Gdańsku oraz Załężu.

ZADAJ PYTANIE